top of page
remo-vilkko-VjpAinGcALg-unsplash.jpg

víno

K výrobě šípkového vína je použito dvojnásobné množství plodů šípku, které přispívají k jeho nezaměnitelné chuti s přívlastkem EXCLUSIVE. Šípek je zdrojem přírodního vitamínu A, B1, B2. Díky kombinaci vápníku, rutinu a vysokému obsahu vitamínu C je nejlepším přírodním lékem proti onemocnění dásní. Toto víno je vhodné jako aperitiv, nebo k decentnímu popíjení jako dezertní.

Drobné dárky

Na požádání dárkově zabalím

christine-sandu-HvPARWnIEhU-unsplash.jpg

yankee candle

Na světě neexistuje jiná značka s takovým příběhem. Na počátku stál jeden jediný člověk a v současnosti je Yankee Candle nejproslulejší výrobce aroma svíček a vůní do interiérů. 18 000 obchodů v USA, přes 2 000 prodejních míst ve Velké Británii, distributoři ve 23 evropských zemích – to dělá z Yankee Candle jednu z nejznámějších a nejžádanějších značek na trhu.

yankee candle.jpg

luxusní čokolády

V dnešní době by se mohlo zdát, že se čokoláda stala již všední záležitostí, ale opak je pravdou.  Stále ji považujeme za něco exkluzivního. V současné době trend ukazuje zpět k začátkům, k originálním a původním chutím a je kladen důraz na pěstované odrůdy kakaa, podobně jako při pěstování vinné révy u vína.

monique-carrati-ONn4OfAnxZY-unsplash.jpg
bottom of page